Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Bramy garażowe segmentowe Szczecin– idealne rozwiązanie do Twojego domu

Bramy garażowe segmentowe, zwane również uchylnymi są produktem cieszącym się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i firm. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że można je montować w wielu miejscach, również tam, gdzie podjazd jest wyjątkowo krótki. Stąd też bramy garażowe segmentowe są bardzo chętnie wybierane przez właścicieli posesji, wychodzących bezpośrednio na ulicę. Ich niewątpliwą zaletą jest bowiem fakt, że aby je otworzyć nie potrzebujemy zbyt dużo miejsca.

Bramy garażowe Szczecin – dlaczego wybrać bramy segmentowe?

Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej możemy mieć pewność, że ów produkt spełni wszelkie nasze oczekiwania. Warto podkreślić, że tego typu bramy charakteryzują się dobrą izolacją cieplną, co jest co jest niezwykle ważne, jeśli nasz garaż jest ogrzewany. Segmentowa brama garażowa skutecznie więc ochroni nasz samochód przed mrozem i sprawi, że unikniemy nieprzyjemnego drapania szyb. Wybierając segmentowe bramy garażowe dla izolacji, warto zdecydować się na profesjonalny montaż.

Wysokość garażu, a wybór bramy garażowej

W przypadku, gdy posiadany przez nas garaż jest niski, ale dość szeroki idealnym rozwiązaniem będzie montaż bramy segmentowej bocznej. Dzięki temu bez żadnego problemu wyprowadzimy motocykl, czy rower, bez konieczności otwierania całej bramy. W celu dobrania dobrego rodzaju bramy garażowej warto zadbać o kontakt z firmą, która zajmuje się tym profesjonalnie.

Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów z pewnością wybierzemy produkt dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, który idealnie wkomponuje się w architekturę naszej posesji. Warto również podkreślić, że segmentowe bramy garażowe wykonywane są z ocynkowanej stali, sprawia, że są trwałe i odporne na działanie deszczu, mrozu lub słońca. Jeśli jednak lubimy produkty wykonane z drewna, to wcale nie musimy rezygnować z zakupu bramy segmentowej, bowiem możemy wybrać wersję pokrytą okleiną drewnopodobną. Wybór bramy garażowej wcale nie musi być trudny, wystarczy wiedzieć, gdzie szukać!


Oferta bram segmentowych

EXCELLENT LINE

EXCELLENT LINE – to styl bramy segmentowej o klasycznym ponadczasowym wyglądzie tzw: „szerokiej deski”. W ofercie standardowej znajduje się w kolorach: złoty dąb, mahoń i orzech.


EXCELLENT DESIGN DECOR

EXCELLENT DESIGN DECOR – to brama segmentowa, która dzięki bogactwie kolorów posiada nieograniczone możliwości w doborze bramy do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Specjalnie na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać ten rodzaj bramy we wszystkich dekoracyjnych foliach z palety LG Hausys.


EXCELLENT DESIGN

EXCELLENT DESIGN – to styl bramy segmentowej charakteryzujący się innowacyjnym i nowoczesnym wyglądem. W standardzie oferujemy w kolorach: biały (RAL 9016), dekor złoty dąb, orzech winchester oraz w szarościach takich jak: antracyt „polygrain”, antracyt „mikrorowek”, antracyt „deepmat”. Jeśli jednak Klient życzy sobie, jesteśmy w stanie polakierować bramę garażową na dowolny kolor z palety RAL.


CITY

CITY – jest bramą segmentową o klasycznym kształcie tzw. „wąska deska”. W standardzie oferujemy Państwu ten rodzaj bramy w kolorze białym (RAL 9016), brązowym (RAL 8014), srebrnym (RAL 9006) oraz antracytowym (RAL 7016). Jeśli jednak Klient życzy sobie, jesteśmy w stanie polakierować bramę na dowolny kolor z palety RAL.


CITY LINE

CITY LINE – jest bramą garażową rolowaną stanowiącą doskonałe rozwiązanie w budownictwie jedno lub wielorodzinnym. Oferujemy wybór kolorów z palety RAL, okleinowanie oraz bikolor. Duża możliwość doboru kolorystycznego tego rodzaju bramy sprawia że idealnie można dostosować ją do koloru stolarki okiennej oraz elewacji budynku.


© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl