Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Automatyczne drzwi – komfort w każdych warunkach

 

Najczęściej montaż drzwi automatycznych stosowany jest w miejscach o większym natężeniu ruchu. Stąd też pojawiają się one w sklepach, marketach czy innego rodzaju budynkach użyteczności publicznej – hotelach, biurach, przychodniach czy szpitalach. Stanowią znaczne ułatwienie dla osób taszczących ciężkie zakupy czy bagaże, czy też poruszających się o kulach i na wózkach. Niewątpliwą zaletą drzwi automatycznych jest również brak klamek, stąd też nie sprzyjają rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Są więc chętnie montowane w szpitalach i przychodniach. Drzwi automatyczne wyglądają nowocześnie i często wykorzystuje się je wspólnie z fasadami słupowo – ryglowymi, czy kurtynami szklanymi.

Drzwi automatyczne Szczecin – jak je wybrać?

Największym zainteresowaniem cieszą się drzwi automatyczne wykonane z aluminiowych lub stalowych profili, co sprawia, że są one niezwykle trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Ich sterowanie odbywa się za pomocą czujników, umieszczonych po obydwu stronach. Drzwi automatyczne mogą więc nie tylko pełnić funkcję drzwi wejściowych, bowiem doskonale sprawdzają się również jako drzwi wejściowe w pomieszczeniach wewnętrznych.

Drzwi wejściowe, a kwestie bezpieczeństwa

Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż drzwi automatyczne bez problemu można połączyć z elektronicznym systemem dozoru czy też z różnego rodzaju systemami alarmowymi. Taka opcja z pewnością spodoba się właścicielom budynków użytkowych, którym zależy nie tylko na funkcjonalności, ale również na bezpieczeństwie.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl