Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Drzwi panelowe – stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników

 

Wejściowe drzwi panelowe stają się coraz bardziej popularne, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach użyteczności publicznej. Doceniamy nie tylko ich nowoczesny wygląd, ale także funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz wspaniałemu wzornictwu, drzwi panelowe alu nie tylko posłużą nam przez lata, ale również będą doskonałą wizytówką i ozdobą naszego domu.

 

Aluminiowe drzwi panelowe należą do produktów premium, trafiają więc w gusty najbardziej wymagających klientów. Stosowane są przede wszystkim w nowoczesnych budynkach energooszczędnych, w budownictwie pasywnym oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na dobrych parametrach izolacyjnych.

 

Ze względu na fakt, iż aluminium jest lekkie i bardziej sztywne niż drewno, tego typu drzwi są odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwiej je przetransportować. Panelowe drzwi aluminiowe są również odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak ujemne temperatury czy promienie słoneczne. Nie wymagają też dodatkowej konserwacji, wystarczy je co jakiś czas przetrzeć szmatką oraz naoliwić zawiasy i zamki.

 

Zaletą drzwi panelowych jest również fakt, że można je dowolnie personalizować, stąd też z łatwością dopasujemy je do elewacji budynku czy też wnętrza domu. Aluminiowe drzwi panelowe, jak sama nazwa wskazuje posiadają aluminiową powierzchnię, na której montowane są płaskie, bądź dekoracyjne panele. Jeśli po pewnym czasie znudzi nam się taki efekt wizualny, panele możemy z powodzeniem zmieniać, bez konieczności wymieniania całej konstrukcji.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl