Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Drzwi przesuwne HST

 

Najnowocześniejszym rozwiązaniem są drzwi unoszono – przesuwne HST, które w przeciwieństwie do klasycznych drzwi tarasowych, nie otwierają się na zewnątrz czy do środka, ale można je przesuwać względem siebie w ten sposób, że jedno skrzydło „zachodzi” na drugie. Do ich montażu nie potrzebna jest więc żadna dodatkowa przestrzeń- zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Obsługa drzwi przesuwnych jest niezwykle prosta, można nawet powiedzieć, że intuicyjna. Często są one sterowane elektrycznie, więc by je otworzyć lub zamknąć wystarczy nacisnąć jeden guzik na pilocie.

Przesuwne drzwi tarasowe Szczecin – wygoda i nowoczesność 

Jeśli zależy nam na stworzeniu nowoczesnego wnętrza, to wybór przesuwnych drzwi tarasowych HST będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniają bowiem maksymalny komfort użytkowania, nawet przy większych gabarytach. Wybierając drzwi HST nie musimy martwić się podmuchami wiatru czy też niekontrolowanym trzaskaniem podczas przeciągów, co jest bardzo ważne, gdy w domu przebywają dzieci. W przypadku wyboru drzwi przesuwnych do budynku usługowego, warto zainteresować się ofertą drzwi-automatycznych-rozsuwanych.Drzwi przesuwne HST Szczecin – jakość i komfort

Warto również podkreślić, iż dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań przesuwne drzwi tarasowe HST, zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Można je więc śmiało montować w budynkach usytuowanych przy ruchliwych ulicach, czy też znajdujących się niedaleko placów zabaw. Specjalne kształty uszczelek, nowoczesne okucia i profesjonalny montaż zapewnią bardzo dobre parametry cieplne oraz sprawią, że drzwi będą odporne na działanie szkodliwych promieni słonecznych, czy ulewnego deszczu.

Decydując się na zakup drzwi tarasowych HST nie musimy obawiać się, że wysoki próg będzie stanowił barierę dla dziecięcego wózka, czy rowerka oraz sprawi problem osobom starszym, mającym problemy z poruszaniem się. Otóż próg w tego typu drzwiach praktycznie nie istnieje. Jest tak niski, że nie będzie stanowił przeszkody dla nawet najbardziej wymagających domowników czy gości.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl