Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Drzwi stalowe – produkt, który posłuży nam przez lata

 

Mimo iż stalowe drzwi wejściowe rzadko spotyka się w budownictwie mieszkalnym, to jednak warto przemyśleć ich montaż we własnym domu. Posiadają bowiem wiele zalet. Charakteryzują się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i odkształcenia. Stalowe skrzydło drzwiowe trudno jest sforsować czy zniszczyć, stąd też tego rodzaju drzwi stanowią doskonałą ochronę przed włamaniem. Możemy również zdecydować się na zakup drzwi stalowych, wyposażonych w dodatkowe zamki z wielopunktowym ryglowaniem, co zapewni nam bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do drzwi drewnianych, praktycznie nie wymagają konserwacji. Wystarczy tylko naoliwić zawiasy i zamek, by cieszyć się przyjemnym użytkowaniem.

 

Zastosowanie odpowiednich materiałów sprawia, że drzwi stalowe skutecznie chronią przed stratami ciepła. Decydując się więc na ich zakup nie musimy się martwić, że będziemy marznąć, gdy za oknem spadnie temperatura. Stalowe drzwi we wnętrzu naszego domu zapewnią więc komfort cieplny i pozwolą obniżyć rachunki za ogrzewanie.

 

Zaletą drzwi stalowych jest również ich estetyczne wzornictwo. Dzięki temu, że najczęściej wykonane są z ocynkowanej stali, pokrytej proszkową farbą są odporne na korozję. Powierzchnię stalowych drzwi wejściowych można polakierować, pokryć drewnopodobną płytą, bądź dekoracyjną folią. Szeroki wachlarz wzorów i dość duża gama kolorystyczna pozwoli nam idealnie dopasować drzwi nie tylko do elewacji, ale również wnętrza naszego domu. Drzwi stalowe są również tańsze niż drewniane, co z pewnością zachęca do ich zakupu.

 

W celu uzyskania wyceny drzwi stalowych firmy Wikęd prosimy skorzystać z poniższego konfiguratora:

Konfigurator drzwi stalowych

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl