Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Fasady słupowo – ryglowe – wprowadzą niepowtarzalny klimat do każdego wnętrza

 

Fasady słupowo – ryglowe są jednym z najbardziej znanych i coraz częściej wykorzystywanych rodzajów fasad szklanych. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, iż odpowiednio doświetlają wnętrze budynków, tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę. Tego typu rozwiązanie pozwala na realizację skomplikowanych architektonicznie projektów, których zaczyna przybywać w naszym otoczeniu.

 

Fasady słupowo – ryglowe Szczecin – nowoczesne rozwiązanie

Nie dziwi fakt, iż fasady słupowo – ryglowe coraz częściej pojawiają się nie tylko w budynkach użyteczności publicznej – biurowcach, hotelach, bankach czy halach sportowych, ale również w budownictwie wielorodzinnym, mającym charakter energooszczędny i pasywny. Zastosowanie takiego rozwiązania podnosi stylowość budynku oraz podkreśla otwartość i gościnność jego właścicieli. Fasadom często towarzyszą drzwi przesuwne HST lub drzwi automatyczne – rozsuwane, dając jeszcze większe poczucie nowoczesności.

 

Oryginalny design fasad słupowo – ryglowych

Konsole mocujące do fasad słupowo – ryglowych najczęściej wykonane są z profili aluminiowych, co sprawia, że są wytrzymałe i odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Zaletą tego systemu jest również fakt, że spełnia on wszelkie standardy energooszczędności oraz posiada wspaniałe właściwości termoizolacyjne. Dzięki fasadom słupowo – ryglowym we wnętrzu panuje ciepła i przytulna atmosfera.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl