Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Montaż okien Szczecin oraz obsługa inwestycji

 

Zakup nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej stanowi nie lada wyzwanie, jednak na tym cały proces wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Jeszcze ważniejszy jest bowiem odpowiedni montaż, od którego zależy czy stolarka będzie spełniać swoje funkcje. Warto więc powierzyć zadanie montażu i obsługi inwestycji ekspertom z firmy Oknoprojekt, gdyż tylko wtedy będziemy mieć pewność, że wszystko zostanie profesjonalnie wykonane. Odpowiednio osadzone okna, drzwi czy fasady dają gwarancję szczelności i bezpieczeństwa ich użytkowania. Warto bowiem pamiętać, że tylko prawidłowo przeprowadzone czynności montażowe zapewnią bezawaryjne działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi czas. 

 

Zapoznaj się z nasza ofertą montażu okien i drzwi:

WYMIANA STOLARKI

Powodów wymiany stolarki może być wiele – od uszkodzeń mechanicznych, przez zużycie materiału po walory estetyczne, czy chęć zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Czynność tę należy jednak odpowiednio przygotować. Warto bowiem podkreślić, że decydując się na wymianę stolarki powinniśmy pamiętać o doborze produktów charakteryzujących się odpowiednimi parametrami. Musimy też zabezpieczyć wnętrza przed uszkodzeniami i zabrudzeniem. I co najważniejsze cały montaż stolarki powinien być zgodny zarówno z wizją producenta, ekipy montującej, jak i klienta.

Montaż stolarki okienno-drzwiowej dostosowany do potrzeb klienta

By sprostać temu wyzwaniu warto już na początku określić swoje oczekiwania i skonsultować je z ekspertami budowlanymi, bowiem różnorodność produktów i mnogość rozwiązań powoduje, że czasem nasze plany rozmijają się z oczekiwaniami. Podczas takich konsultacji z klientem w sposób szczegółowy przedstawiamy wszelkie procedury związane z wymianą stolarki, pomagamy wybrać produkt najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta oraz staramy się rozwiać wszelkie jego wątpliwości. Podczas wymiany i montażu stolarki zależy nam bowiem na doborze odpowiednich parametrów montowanych systemów okiennych, drzwiowych czy przesłonowych oraz zastosowaniu najlepszej technologii montażu.


W DOMACH JEDNORODZINNYCH

Dążenie do energooszczędności nie tylko wymogło na producentach konieczność tworzenia coraz to lepszych jakościowo produktów, ale również konieczność stosowania innowacyjnych technik montażowych, zapewniających ciepło i przytulny klimat wewnątrz budynku.

Przed ciągle rozwijającą się i szukającą nowych rozwiązań firmą Oknoprojekt zachowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma żadnych tajemnic. Stosujemy bowiem produkty o bardzo dobrej izolacji termicznej, przeciwdziałając tym samym zużyciu energii nawet o 80%.

Montaż stolarki okiennej i drzwiowej Szczecin – ciepły montaż

Ciepły montaż stosujemy we wszystkich nowopowstałych budynkach jak i tych poddawanych termomodernizacji. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż chroni przed wilgocią oraz niweluje powstawanie pleśni i grzybów. Ciepły montaż w widoczny sposób zmniejsza również koszty zużycia energii, co jest szczególnie ważne, gdy posiadamy dom o dużym metrażu. Rozróżniamy montaż szczelny na krawędzi muru oraz montaż w ciepłej strefie, gdzie okna są wysunięte poza mur w ocieplenie.


MONTAŻ INWESTYCYJNY

W obiektach budownictwa wielorodzinnego oraz obiektach wielkopowierzchniowych i przemysłowych

Stosowane przez Oknoprojekt techniki montażowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Montujemy aluminiową stolarkę okienno – fasadową, fasady wentylowane czy balustrady w obiektach budownictwa wielkopowierzchniowego i przemysłowego, takich jak bloki mieszkalne, biurowce czy galerie handlowe. Możemy się poszczycić setkami zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonywany jest według wytycznych ITB lub właściwych dla danego kraju, z zastosowaniem normy RAL-Montage.


OBSŁUGA INWESTYCJI I DORADZTWO

Firma Oknoprojekt zajmuje się kompleksową obsługa inwestycji. Moga Państwo liczyć na pełną koordynację prac związanych z zamówieniem stolarki okienno-drzwiowej, fasad słupowo-ryglowych oraz fasad wentylowanych. Wykonujemy, pomiary, indywidualne doradztwo, pełną koordynację prac związaną z zamówieniem, dostawą oraz fachowym montażem stolarki budowlanej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy!


© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl