Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

O firmie

 

Pomożemy Ci stworzyć wnętrze na miarę Twoich potrzeb!

Wszyscy chyba doskonale wiemy, że okna i drzwi stanowią ważny element każdego budynku. To właśnie one nadają wnętrzu odpowiedniego charakteru i pozwalają stworzyć ciekawą aranżację. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń domu, mieszkania czy lokalu użytkowego sprawi, że będziemy czuli się w nim bezpiecznie i przytulnie. Warto więc poświęcić trochę czasu i wybrać bramy, fasady czy przesłony okienne, które będą idealnie dostosowane do naszych potrzeb. Dzięki temu stworzą Państwo idealne miejsce, które stanie się Waszą wizytówką.

 

 

Oknoprojekt – o oknach, drzwiach i bramach wiemy wszystko

Oknoprojekt to dynamicznie rozwijająca się firma, która nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania i realizuje coraz to nowe cele. W branży stolarki budowlanej działamy już o 2015 roku, możemy więc poszczycić się szerokim gronem zadowolonych odbiorców – zarówno inwestorów i firm, jak i Klientów indywidualnych, którzy chętnie współpracują z firmą Oknoprojekt.

Oknoprojekt Szczecin – co nas wyróżnia?

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w stolarce okienno-drzwiowej oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Realizując zamówienie dokładamy wszelkich starań, by zaproponować Państwu wybór najlepszych elementów technicznych, np. antywłamaniowych, przy jednoczesnym dostosowaniu ich do współczynników przydatności obiektowej, tj. przepuszczalności ciepła, dźwięku czy światła.

Oknoprojekt Szczecin – czym się zajmujemy?

Marka Oknoprojekt specjalizuje się w kompleksowym montażu okien, drzwi, bram, fasad i przesłon okiennych. Towarzyszymy Państwu nie tylko podczas samych zakupów, służąc swą radą, ale również podczas załadunku i montażu, aż po kontrolę i serwisowanie zakupionego produktu. Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż wyposażamy i serwisujemy różnego rodzaju obiekty – zarówno nowe, jak i modernizowane oraz przeznaczone do renowacji.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości

Szeroka oferta Oknoprojekt Szczecin!

By móc sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, stale poszerzamy i wzbogacamy swoją ofertę produktową. Nieustannie śledzimy trendy i produkcji i montażu okien, drzwi czy bram, stosowane w Polsce i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty oraz zrównoważone i innowacyjne rozwiązania.

Podczas naszej wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma wiodącymi producentami z branży, stąd też montowane przez firmę Oknoprojekt okna, drzwi, przesłony i bramy spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, efektywności energetycznej, wygody i komfortu. Zapraszamy do zobaczenia naszych realizacji.

 

Oknoprojekt – pasja i sposób na życie

Sprzedaż, montaż oraz serwis stolarki okiennej i drzwiowej to nie tylko nasz sposób na życie, ale przede wszystkim nasza pasja. Misją firmy Oknoprojekt jest kompleksowe zaopatrzenie Klientów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych w najwyższej jakości produkty i usługi. Administrujemy systemami profili okien, drzwi i fasad na rynkach niemieckim i holenderskim. Od kilku lat świadczymy również usługi w północno-zachodnich regionach Polski. Nasz serwis jest zamawiany i polecany przez berlińskich developerów i holenderskie firmy budowlane.

Oknoprojekt – profesjonalne doradztwo w stolarce okienno-drzwiowej

Zależy nam również, by każdy Klient czuł się u nas wyjątkowo. Dlatego też prócz szerokiego wachlarza produktów, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo, które pozwoli Wam wybrać odpowiedni produkt, dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Z wielką chęcią odpowiemy też na wszelkie Państwa pytania.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. To właśnie Państwa satysfakcja z zakupów pozwala nam nieustannie się rozwijać i wyznaczać coraz to nowe trendy.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl