Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Okna drewniano – aluminiowe – wygoda i funkcjonalność

 

Jeszcze do niedawna musieliśmy wybierać pomiędzy oknami drewnianymi i z aluminium. Dziś już możemy korzystać ze wspaniałego rozwiązania, jakim jest zakup okien drewniano – aluminiowych. Nie dziwi więc fakt, że takie rozwiązanie cieszy się coraz większym uznaniem, zarówno wśród właścicieli domów i mieszkań, jak i budynków użytkowych. Okna drewniano – aluminiowe tworzą dwie, niezależne ramy – solidna, drewniana – od wewnątrz oraz wyjątkowo trwała, wykonana z aluminium – od zewnątrz.

Okna drewniano – aluminiowe Szczecin – kto powinien się na nie zdecydować?

Zastosowana w oknach drewniano – aluminiowych specjalna, wykonana z aluminium nakładka sprawia, że produkt jest odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, zwłaszcza promieni UV czy ulewnego deszczu. Takie rozwiązanie z pewnością wybiorą osoby, którym zależy na zakupie okien łatwych do utrzymania w czystości i nie wymagających zbyt częstej konserwacji. Okien drewniano – aluminiowych nie trzeba bowiem malować oraz nie brudzą się tak szybko, jak okna PCV.

Zalety okien drewniano-aluminiowych

Niewątpliwą zaletą tego produktu jest fakt, iż jest on niezwykle szczelny i posiada wspaniałą izolację akustyczną. Nadaje się więc do domów i mieszkań, które usytuowane są w dość hałaśliwych miejscach – przy ruchliwej ulicy czy placu zabaw. Okna drewniano – aluminiowe pozwolą nam więc cieszyć się ciszą, mimo panującego na zewnątrz hałasu i są sensowną alternatywą dla okien aluminiowych, czy stalowych.

Niezwykle trwała konstrukcja okien drewniano – aluminiowych sprawia, że ów produkt jest odporny na wszelkiego rodzaju odkształcenia i uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Warto również podkreślić, że te nowoczesne okna charakteryzują się doskonałą izolacją cieplną, stąd też wybierając takie rozwiązanie nie musimy się martwić, że będziemy marznąć, gdy temperatura na zewnątrz się obniży czy zacznie wiać porywisty wiatr. Dzięki porządnemu montażowi okien zaoszczędzimy też na kosztach ogrzewania oraz samej eksploatacji okien.

Okna drewniano-aluminowe, a wystrój wnętrz

Nie można również zapomnieć o innej zalecie okien drewniano – aluminiowych, którą jest bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki niemu z łatwością wybierzemy produkt dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb, który będzie pasował zarówno do budynku nowoczesnego, jak i klasycznego, a nawet urządzonego w stylu retro.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl