Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Okna gilotynowe

 

Angielskie okna typu sash, zwane gilotynowymi cieszą się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle funkcjonalne i pod wieloma względami przewyższa okna tradycyjne. Okna gilotynowe nadają się przede wszystkim do małych pomieszczeń, bowiem nie zabierają dużo miejsca. Stąd też najczęściej montuje się je w łazienkach, toaletach czy też na schodowych podestach.

 

Zaletą okien gilotynowych jest niezwykle łatwa obsługa, a możliwość pozostawienia ich w dowolnym położeniu sprawia, że beż żadnych przeszkód możemy wywietrzyć każde pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się też w kuchni – zamontowane nad blatem czy zlewozmywakiem. Takie rozwiązanie nie będzie sprawiało kłopotu przy otwieraniu okna i pozwoli wyeliminować panującą w pomieszczeniu wilgoć.

 

Warto również podkreślić, że okna gilotynowe są niezwykle bezpieczne, bowiem dzięki nowoczesnemu mechanizmowi nie otworzą się same podczas gwałtownych podmuchów wiatru. Samoistnie nie przesuną się także z góry na dół, nie musimy się więc obawiać, że dojdzie do jakiegoś wypadku.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl