Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Okna holenderskie

 

Jeśli zależy nam na tym, jasnych i dużych przestrzeniach, warto zastanowić się nad zakupem okien holenderskich. Mają one bowiem dość spore rozmiary, dzięki czemu bez problemu do wnętrz naszego domu będzie docierało dużo światła i słońca. Charakterystycznym elementem tego typu okien jest profil o kanciastym kształcie, doskonale odwzorowujący klasyczne okna drewniane. To, co wyróżnia okna holenderskie spośród wielu innych, istniejących na rynku, to oczywiście sposób ich otwierania. Tego typu produkt otwiera się bowiem na zewnątrz, co pozwala nam zaoszczędzić wiele miejsca w pomieszczeniu. Możemy również zdecydować się na okno holenderskie obracane w pionie i w poziomie. Dzięki takiej opcji mamy możliwość wyczyścić je z zewnątrz, nie wychodząc z pomieszczenia.

 

Okna holenderskie mimo iż są bardzo duże, to jednak ich zaleta jest duża efektywność energetyczna. Nie generują więc dużych strat ciepła i sprawiają, że w pomieszczeniu panuje ciepła, przytulna atmosfera. Są również odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, w szczególności porywistego wiatru, który dociska okno, sprawiając, że zimne powietrze czy różnego rodzaju zanieczyszczenia nie dostają się do środka.

 

Niewątpliwą zaletą okien holenderskich jest również ich bogata kolorystyka. Jeśli więc szukamy produktu, który ożywi naszą szarą elewację, takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl