Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Okna – podstawowy element architektoniczny każdego wnętrza

OKNA PCV

W naszej ofercie znajdziesz solidne i energooszczędne rozwiązania okienne z PCV na bazie profili Schüco, Veka, Kömmerling.


OKNA ALUMINIOWE

Polecane przez nas okna aluminiowe Schüco i Aluprof zapewniają bezpieczeństwo, wysoki komfort oraz nowoczesne niestandardowe rozwiązania.


OKNA DREWNIANE

Nowoczesne okna drewniane na lata oferujemy z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. Poznaj ciepłe i solidne drewniane okna w dwóch wariantach Naturo 76 i Naturo 88.


OKNA STALOWE

Forester Unico i Forester Presto to oferowane przez nas dwa stalowe systemy okienne. Stanowią one idealne rozwiązanie dla okien, drzwi, ścianek działowych oraz przestrzennych konstrukcji.


OKNA TARASOWE

Dla nowoczesnych, dużych, przeszklonych wnętrz idealnym rozwiązaniem są lekkie, energooszczędne okna i drzwi tarasowe z niskim progiem. Doskonała izolacja termiczna, komfort z użytkowania i brak barier progowych to niektóre tylko z wielu zalet, jakie niosą ze sobą proponowane rozwiązania przeszkleń tarasowych.


OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE

Oferowana stolarka drewniano-aluminiowa to połączenie klasycznego ciepłego drewna z nowoczesnym aluminium, które zdecydowanie zabezpiecza okno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.


OKNA SPECJALNE / NIETYPOWE

Jeśli potrzebujesz okien nietypowych, okrągłych, owalnych, łukowatych, w formie trójkątów, trapezów czy w innych jeszcze nieregularnych kształtach – to dobrze trafiłeś. Wykonamy dla Ciebie specjalne okna w nietypowych kształtach.


Zakup okien Szczecin – jak dokonać wyboru?

Budując lub remontując dom, mieszkanie czy inny lokal użytkowy stajemy przed wyborem okien, które stanowią ważny element konstrukcyjny budynku. Okna PCV, aluminiowe, drewniane? Z pozoru wydawać by się mogło, że taka czynność jest kwestią czysto techniczną, nie mającą nic wspólnego z aranżacją wnętrz. Nic bardziej mylnego!

Okna bowiem nie tylko tworzą klimat wnętrza, wpuszczając do niego odpowiednią ilość światła czy też chroniąc pomieszczenie przed działaniem czynników zewnętrznych – wiatrem, deszczem czy mrozem. Ich wybór ma ogromny wpływ na ostateczny styl naszego domu, mieszkania czy innego budynku. Dlatego wybór okien drewnianych, czy aluminiowych powinien być podyktowany stylem, w jakim urządzimy swój dom.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie okien?

Okna mogą więc podkreślić walory każdego wnętrza, ale źle dobrane sprawią, że nie będzie ono wyglądało zbyt dobrze. Warto więc przy zakupie okien zwrócić uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale również na estetykę i sposób wykonania. Dlatego przy zakupie okien tarasowych, zwraca się uwagę na inne czynniki, niż przy kupnie okien specjalnych, dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Połączenie tych właśnie elementów pozwoli nam wybrać produkt idealnie dostosowany do naszych potrzeb i sprawi, że stanie się on prawdziwym oknem na świat.

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu okien? Podpowiadamy!

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl