Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Rolety typu Screen – innowacyjna i efektywna osłona okien

Zastanawiając się nad wyborem przesłon okiennych, zabezpieczających nasze mieszkanie czy dom przed działaniem czynników atmosferycznych, warto rozpatrzyć zakup nowoczesnej rolety zewnętrznej typu Screen. Ich zaletą jest to, że można je montować nie tylko na oknach tarasowych, ale również na tarasach, balkonach czy w altanach. Z pewnością więc rolety Screen, zwane potocznie Screenami, docenią wszyscy, którzy lubią wypoczywać w przyjemnym chłodzie. Tego typu produkt pozwala obniżyć koszty klimatyzacji i sprawia, że możemy cieszyć się większym komfortem cieplnym, przebywając w pomieszczeniu, bądź na tarasie czy werandzie.

Szeroka oferta rolet Screenowych Szczecin

Warto również podkreślić, że decydując się na montaż rolet screenowych, możemy wybierać spośród materiałów o różnej strukturze, różniącymi się między sobą gęstością splotu. Dzięki temu sami decydujemy o tym, jaka ilość światła może przeniknąć do wewnątrz. Mamy również wpływ na jakość widoczności na zewnątrz rolet. Jeśli szukamy rozwiązania, które prócz ochrony przed słońcem, czy wiatrem zabezpieczy nasze mieszkanie czy balkon przed zanieczyszczeniami i natrętnymi owadami, zakup rolety typu Screen z pewnością spełni nasze oczekiwania. Warto również podkreślić, że stosując Screeny możemy cieszyć się prywatnością, nie tracąc przy tym wspaniałych widoków, które roztaczają się za oknem.

Screeny Szczecin – odporne rolety

Zaletą Screenów jest również ich trwałość i odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Wykonane są bowiem z najlepszej jakości tkanin, zawierających włókno szklane pokryte syntetycznym polimerem PVC. Dzięki zastosowaniu systemu ZIP, czyli wytrzymałych prowadnic zintegrowanych z tkaniną, nie musimy martwić się, że roleta Screen ulegnie zniszczeniu podczas większych podmuchów wiatru, ulewnego deszczu czy gradu. W zimie pozwalają znacznie obniżyć straty cieplne, stąd też coraz częściej takie rozwiązanie stosowane jest w budownictwie pasywnym, którego celem jest zminimalizowanie zużycia energii. Rolety typu Screen, są idealne w przypadku chęci poprawienia izolacji okien drewnianych, czy rozszczelnionych okien PCV.

Screeny – montaż i konserwacja Szczecin

Rolety typu Screen z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, którym zależy na zakupie produktu funkcjonalnego, a zarazem nie sprawiającego kłopotów podczas konserwacji. Ich czyszczenie bowiem jest niezwykle proste. Wystarczy użyć szczoteczki i czystej wody, bądź łagodnych detergentów. Wszystkie czynności możemy wykonać samodzielnie. W porównaniu do żaluzji fasadowych, przy Screenach nie musimy martwić się czyszczeniem lameli z kurzu. Dzięki napędowi elektrycznemu również obsługa rolet nie powinna przysparzać nam żadnych problemów. Możemy wybrać sterowanie za pomocą pilota, bądź przełącznika. Chcąc pozwolić sobie na zdalne sterowanie, często konieczne jest zorganizowanie profesjonalnego montażu rolet. Bogata gama modeli oraz kolorów pozwala idealnie dostosować Screen do elewacji budynku oraz indywidualnych preferencji każdego użytkownika.

Rolety Screenowe  – nie tylko do okien

Zaletą rolet screenowych jest również fakt, iż można je zainstalować na wiele sposobów – montując bezpośrednio do muru budynku, do ramy okiennej czy też konstrukcji fasady. Pozwala nam stworzyć aranżację, pasującą zarówno do elewacji budynku, jak i naszego wnętrza. Estetyczne skrzynki, w którym ukryty jest mechanizm sterujący sprawiają, że Screeny mogą stanowić element nowoczesnej dekoracji, który niezwykle pasuje do nowoczesnego wykończenia np. okien stalowych, czy okien aluminiowych.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl