Skontaktuj się z nami
+48 728 175 523
+48 880 905 248

Drzwi tarasowe – w idealny sposób łączą wnętrze z jego otoczeniem

 

Drzwi tarasowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym, czy nawet rustykalnym. Wysokiej jakości drzwi tarasowe w doskonały sposób wypełnią przestrzeń naszego domu naturalnym światłem, które jak wiadomo ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Będziemy mogli też cieszyć się pięknymi widokami, czy też podziwiać wspaniałe zachody słońca. Duże drzwi tarasowe optycznie powiększą salon czy sypialnie oraz sprawią, że nasz ogród będzie „na wyciągnięcie ręki”. Zatem jak dobrać drzwi, aby pasowały do wnętrza i były w pełni funkcjonalne?



Kupno drzwi tarasowych Szczecin – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup drzwi tarasowych, możemy wybierać spośród kilku rozwiązań, które różnią się między sobą przede wszystkim sposobem otwierania. Najbardziej klasycznym rozwiązaniem, dość często stosowanym w budownictwie wielorodzinnym są drzwi jedno – bądź dwuskrzydłowe. Ich standardowy wariant praktycznie niczym nie różni się od okien, oczywiście poza wymiarem. Dwuskrzydłowe drzwi tarasowe mogą być wykonane z drewna, aluminium czy też PCV. Zaletą tego rodzaju drzwi jest ich odporność na wiatr i wodę. Doskonale też przepuszczają powietrze. Jednak dość dużym mankamentem okien jedno – czy dwuskrzydłowych jest fakt, że zajmują sporo miejsca wewnątrz pomieszczenia. Mniej typowym rozwiązaniem są drzwi dwuskrzydłowe otwierane na zewnątrz, które nie zajmują tyle miejsca w sypialni czy salonie. Doskonale sprawdzają się, gdy chcemy otworzyć przestrzeń naszego domu na zewnątrz.

Drzwi tarasowe przesuwne Szczecin

Przesuwne drzwi tarasowe pozwalają stworzyć przeszklenia dużych rozmiarów, zapewniając przy tym komfortowe użytkowanie. Jeśli wolimy mniejsze przeszklenia, gdyż chcemy zachować odrobinę intymności, w naszych wnętrzach doskonale sprawdzą się drzwi PSK.

 

Szeroka gama modeli i bogaty wariant kolorystyczny sprawi, że bez problemu dobierzemy drzwi tarasowe do naszych indywidualnych potrzeb, tworząc tym samym nowoczesne, a zarazem eleganckie wnętrze.

© 2020 OKNO PROJEKT. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl